Nowy rok, nowa ja ?


Tym razem przesadziłam, prawda? Dwa miesiące bez bloga. Nie wiem czy opłaca mi się Wam tłumaczyć, byście przeczytali to samo co zawsze. Nowy rok, nowa ja. Pewnie myślicie, że kolejny raz będę  pisała Wam jak zamierzam prowadzić bloga itd. No cóż, to już ostatni raz, obiecuję. Jeżeli i tym razem nie dam rady to będzie koniec. Ale nie chcę myśleć tak pesymistycznie. To już ostatni wpis w moim stylu, jeśli można tak powiedzieć. Pora na zmiany. Może zacznę od ogólnego wyglądu bloga? Nie wiem, wszystko wyjdzie w praniu. Chcę zacząć nowy rozdział na moim blogu. Zastanawiam się czy nie usunąć postów, zacząć od nowa. Napiszcie mi koniecznie co o tym sądzicie. Może zrobię pewnego rodzaju zakładkę na stare posty, o ile się da. Chcę się wziąć na poważnie za pisanie i zdjęcia. Teraz jak czytam i oglądam tamte posty to aż mi tak dziwnie, bo szczerze - nie podobają mi się.

Myślę, że jednak nowa szkoła mnie zmieniła. Kompletnie nowe otoczenie i ludzie, a ja się dalej czuję jak taka ''gimbuska'' . Ten post jest moim ostatnim postem takim '' na odwal się''. Zdjęcia są jakie są.  Jak widzicie, zaczęłam się bawić trochę tłami, choć wiem, że nie do końca one pasują do tych fotek haha ( kolejne będą lepsze, mam nadzieję) .

Także co ja mogę jeszcze więcej powiedzieć? Nie będę się już ukrywać z moim blogiem, tak myślę. Podczas pisania zastanowiłam się nad tymi starymi postami, raczej je zarchiwizuję, oddziele od reszty. Ten post po pewnym czasie również zarchiwizuję. 

Na krzywe spojrzenia, hejty, ploteczki oraz śmiechy i hihy ludzi z mojego kochanego miasta już nie będę zwracała uwagi. Więc, chyba mogę na dziś kończyć ten dosyć informacyjny post. Kolejny będzie w nowej odsłonie haha ♥


7 komentarzy:

 1. Powodzenia kochana, życzę dużo motywacji i wytrwałości w prowadzeniu swojego internetowego zakątka! <3
  Pomagam-klikając.
  Pozdrawiam!

  lublins.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wytrwałość na pewno się przyda, dziękuję ♥

   Usuń
 2. Powodzenia :) Poza tym masz super sylwetkę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę wytrwałości ^-^ I masz rację nie ma co zwracać uwagi na innych.
  PS. Mam taką samą bluzę ^-^

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też już przestałam zwracać uwagę na to, co ktoś pomyśli o moim blogu. Trzymam kciuki! ^.^

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie ma co się przejmować innymi ;)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Paulonkal , Blogger